Vaidyba ir tapatumas…

ES Projektas, kuriame dalyvauja Lietuvos muzikos ir teatro akademija, yra savotiškas sociologų, filosofų, antropologų, komunikacijos specialistų, teatro teoretikų suokalbis, kuriame dalyvauja tyrėjai iš Sienos ir Kento universitetų ir kiti kartu su scenos praktikais – pedagogais ir jaunaisiais menininkais iš Lietuvos, Rumunijos, Didžiosios Britanijos, Ispanijos, Italijos.
Žiūrėti plačiau

Jaunojo kūrėjo akademija

Vasario 1 d. startuos „Jaunojo kūrėjo akademija“ – naujas projektas, įgyvendinamas kartu su Teatro ir kino informacijos ir edukacijos centru. „Jaunojo kūrėjo akademija“ – tai Lietuvos muzikos ir teatro akademijos dėstytojų sukurta virtuali kūrybinė ir edukacinė platforma scenos ir kino menais besidominčiam jaunimui. Užsiregistravę moksleiviai tampa neformalaus klubo nariais, turinčiais galimybę sužinoti įdomių dalykų apie…
Žiūrėti plačiau

Mąstantis kūnas

Kategorija
„Mąstantis kūnas“ – tai tarpsritinis mokslo ir meno tiriamasis projektas, kurį 2013-2014 m. įgyvendino LMTA Meno istorijos ir teorijos, Vaidybos ir režisūros bei Šokio ir judesio katedros dėstytojai, bendradarbiaudami su fizinės ir biologinės medicinos gydytojais. Visas projekto pavadinimas – „Mąstantis kūnas: vaidybos sistemų analizė ir integracija šiuolaikinio aktoriaus kūrybos procese“. Projektą finansavo Lietuvos mokslo taryba.
Žiūrėti plačiau

Tarptautinė jaunųjų teatro kritikų konferencija

Tarptautinė jaunųjų teatro kritikų konferencija – tai Teatro studijų programos absolventų iniciatyva nuo 2010 m. organizuojamas kasmetinis renginys.
Žiūrėti plačiau